Invia | Zájezdy od více než 300 CK na jednom místě

FAQ - Velmi často kladené otázky

Vyberte si často kladené otázky týkající se

 1. Registrace
 2. Přihlášení k editaci nastavení
 3. Nastavení newsletteru
 4. Zrušení odběru newsletteru
 5. Dotazy, které zde nejsou

Registrace

 1. Mám zájem odebírat aktuální nabídku Last Minute, co mám udělat?

  Stačí se zaregistrovat na http://newsletter.invia.cz/ zadáním vaší e-mailové adresy. Následně Vám bude zaslán e-mail s instrukcemi, jak registraci dokončit.

 2. Přišel mi po registraci e-mail, abych dokončil registraci, co s ním?

  Stačí poklikem myši na odkaz v něm obsažený, dokončit registraci k odběru aktuální nabídky Last Minute Invia, tzv. Newsletteru.

Přihlášení k editaci nastavení

 1. Chtěl bych si nastavit newsletter, ale nevím kde se přihlásit k editaci nastavení

  Přihlásit se k editaci nastavení můžete dvěma způsoby. Buď zadáním svého e-mailu a hesla na stránce http://newsletter.invia.cz/ nebo pomoci kliku na odkaz nastavení vašeho newsletteru ve spodní části každého newsletteru s aktuální nabídkou Last Minute, kterou obdržíte.

 2. Snažím se přihlásit, ale nedaří se mi to. Kde může být problém?

  Nejvíce těchto případů vzniká v okamžiku, kdy zadáváte špatný e-mail či špatné heslo. Především v hesle bývá problém. Lidi jej rádi zapomínají a když si ho pamatují, nemusí si ho pamatovat zcela správně. Pokud jste jej zapomněli, nemusíte ztrácet hlavu, stačí si jej nechat poslat. Upozorňujeme, že u všech hesel do služeb Invia záleží i na velikosti písmen v hesle.

Nastavení newsletteru

 1. Chci si nechat zasílat pouze nabídky pouze pro konkrétní země.

  Stačí se přihlásit k editaci vašeho nastavení newsletteru (nevíte jak? FAQ Vám poradí) a vybrat si vámi požadované země. Můžete si zaškrtnout jednu, ale i více. Pokud nezaškrtnete žádnou, bude se vám posílat námi vybraná obecná nabídka Last Minute zájezdů.

 2. Chci dostávat nabídky pouze 1x týdně.

  Stačí se přihlásit k editaci vašeho nastavení newsletteru (nevíte jak? FAQ Vám poradí) a vybrat si jednu z možností denně | týdně | každé dva týdny | jednou měsíčně. Ve zvoleném časovém intervalu se vám pak bude aktuální nabídka Last Minute zájezdů zasílat.

 3. Chci dostávat zájezdy s termínem od února do května

  Stačí se přihlásit k editaci vašeho nastavení newsletteru (nevíte jak? FAQ Vám poradí) a zvolit si pomoci levého horního menu DETAILNÍ NASTAVENÍ. V něm si již navolíte zájezdy s termínem dle vašich potřeb a potvrdíte tlačítkem na konci formuláře.

 4. Chci dostávat nabídku se zájezdy s určitým typem ubytování, stravy či typu zájezdu

  Stačí se přihlásit k editaci vašeho nastavení newsletteru (nevíte jak? FAQ Vám poradí) a zvolit si pomoci levého horního menu DETAILNÍ NASTAVENÍ. V něm si již navolíte vámi požadovaný typ ubytování a stravy. Lze zvolit vždy pouze jeden typ. Následně potvrdíte tlačítkem ve spodní části formuláře, čímž nastavení uložíte.

 5. Chci, aby mi vaše nabídka Last Minute chodila pouze od března do června, kdy je pro mě dovolená aktuální.

  I na tuto možnost jsme při vytváření newsletteru s aktuální nabídkou Last Minute mysleli, aby vám naše nabídky chodili právě jen tehdy když máte o ně zájem. Stačí se přihlásit k editaci vašeho nastavení newsletteru (nevíte jak? FAQ Vám poradí) a zvolit si pomoci levého horního menu DETAILNÍ NASTAVENÍ. V něm si již navolíte časové rozmezí, od kdy do kdy vám máme posílat aktuální nabídku Last Minute zájezdů na e-mail.

 6. Chtěl bych, aby zasílaná nabídka obsahovala pouze zájezdy s odletem z Prahy.

  Bohužel, tato funkce v současné verzi newsletteru nefunguje. Podobně si nemůžete nechat zasílat Last Minute na základě zvoleného typu dopravy. V brzké době si budete moci zvolit i dle tohoto kritéria.

Zrušení odběru newsletteru

 1. Již nechci, aby mi byla aktuální nabídka Last Minute zájezdů zasílána

  V tom případě stačí v jakékoliv obdržené nabídce kliknout na odkaz v zápatí tímto odkazem a zasílání bude ihned ukončeno. Náš newsletter však umožňuje si i nastavit zasílání pouze v určitém časovém rozmezí viz. FAQ Nastavení newsletteru, otázka č. 5.

 2. Zasílání aktuální nabídky Last Minute bych chtěl pouze na určitou dobu přerušit. Lze to?

  Ano, lze a to velmi jednoduše po přihlášení k editaci nastavení vašeho newsletteru (nevíte jak na to? FAQ Vám poradí), kde v ZÁKLADNÍM NASTAVENÍ stačí odškrtnout možnost zasílání.

Obecné

 1. Je vaše služba Last Minute newsletter zadarmo, nerad bych něco platil.

  Ano, tato služba je poskytována zájemcům zcela zdarma a neplynou z ní jakékoliv závazky k naší firmě.

 2. Nenašel jsem zde svůj dotaz, co mám dělat?

  V tom případě nám jej prosím zašlete na e-mail newsletter@invia.cz a zároveň zašlete poslední newsletter Last Minute, který obdržíte. Pokud jej nezašlete, nebude naše technická podpora reagovat na vaše dotazy.

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800